Information
Search

Затискачі для грошей на магніті

Код товару: 2855-07
Розмір (см)

8,5x3,5

Цена: 211 грн

Код товару: 10313-01
Розмір (см)

12x8

Цена: 490 грн

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Сьогодні вітчизняний ринок пропонує величезну кількість чоловічих аксесуарів, які дозволяють спростити повсякденне життя чоловіка. Одні з таких аксесуарів для повсякденного використання є затискачі для грошей на магніті. Подібне рішення дозволяє дбайливо зберігати біля себе готівкові кошти та банківські картки. За своєю конструкцією виріб також може відрізнятися, в залежності від моделі.

Особливо популярним і є затиск для грошей з магнітом. Даний зажим може бути виготовлений як з натуральної шкіри, так і з спеціалізованих шкір замінників. Нагадуємо що існують моделі, які крім затиску мають відділення для зберігання карт або ж дрібниці. Незалежно від якості виготовлення аксесуара, його відмінною рисою є те, що він закривається на магніт. Таким чином, ймовірність втрати коштів або інших речей, що зберігаються в виробі - відсутня. За таким же принципом працюють і затискачі для грошей на гумці і затискачі на кнопці. Подібне конструкційні рішення припадають до душі багатьом чоловікам.

Зіткнувшись з питанням покупки даного аксесуара з магнітом, рекомендується звернути увагу на магазин з хорошою репутацією. В такому випадку, грошові кошти за придбання затиску не будуть витрачені даремно. Магазин затискачів для грошей Prezentovo, має в асортименті дані аксесуари з магнітом. Відзначимо, що ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками аксесуарів і тому, можемо здійснювати їх продаж за ціною, значно меншою, ніж в інших магазинах. У свою чергу якість виробів ми гарантуємо.

Для того щоб здійснити покупку, клієнту необхідно вибрати потрібний товар на сайті, а після оформити замовлення. Після того як заявкабудет оброблена менеджером магазину, він зв'яжеться з вами і надасть потрібну інформацію.Про основні нюанси здійснення покупки.

Вирішивши купити, зажим для зберігання грошей на магніті, в інтернет-магазінеPrezentovo, ваше рішення буде максимально вірним і правильним.